Beşiktaş Halı Yıkama Firması

Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama halı yıkama konusunda “Genç Halı Yıkama” firması profesyonel hizmet veren firmaların başında gelmektedir. Halı yıkama, evlerde yapılsa bile, istenilen sonuçları vermeyecektir. Şehir yaşamında, kurutma ve yıkama yerlerinin darlığı, balkonlardan sarkan halılar için, görüntü kirliliği oluşturacaktır. Özellikle Beşiktaş gibi nüfus yoğunluğu fazla, sokakların dar ve halı yıkamanın yapılmasının imkansız olduğu ilçelerde bu işlemi sizin yapmanız hem etik olmayacak, hem de halılarınız yeterince hijyenik ve temiz olmayacaktır.

Pek çok kişi, halılarını evlerinde köpüklü halı makineleri ile temizlemektedir. Bu yöntem de maalesef, kalıcı çözüm sağlamayacaktır. Temizlenen halıların, dipleri ıslak olacağından, bakteri oluşumunu hızlandıracaktır. Ayrıca, yüzeysel olarak yapılan temizlik neticesinde oluşan kirler, halının dip kısmına yerleşecektir.

 Yıkama sonrası, yeterince kurumamasına bağlı olarak oluşan bu bakteri ve mikroplar hem sizin hem de ailenizin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek, ayrıca ev içerisinde kötü bir kokunun oluşmasına neden olacaktır.

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beşiktaş Genç Halı Yıkama firması  inatçı ve çıkması en zor olan lekeleri kolaylıkla çıkaracaktır. Bunun yanı sıra kullandığı anti-bakteriyel ve organik yıkama şampuanları, halılarınızı sağlıklı ve hijyenik bir hale getirecektir.

İçine işlemiş, üzerinden zaman geçmiş kirlerin halılarınızdan ve diğer kumaşlardan çıkarılması son derece zordur. Bunun için evlerde, kişisel imkânlarla yapılan temizleme işlemleri istenen sonuçları vermeyecektir. Firmamız, bu konuda en profesyonel hizmeti sunacaktır. Özel tasarlanmış, son teknoloji halı yıkama makineleri sayesinde, en zor kirler bile rahatlıkla çıkarılıp halılarınız hijyene kavuşturulacaktır.

Özel kapalı ve havasız kurutma odaları ile halılarınızdaki tüm nem ve su tamamen kurutularak hiç bir şekilde ıslak kalmayacaktır. Bu durum dolayısıyla halılarınızın ipliklerinin dip kısmında bakteri oluşumunu önleyecek ve kötü koku oluşmasının önüne geçecektir.

Her cins halı için, özel bir yıkama ve temizleme şekli bulunmaktadır. Makine halısı, yün halı, shagy halı ve ipek halı gibi halı çeşitleri birbirinden bağımsız olarak farklı yıkama tekniklerine göre yıkanmalıdır. Aksi halde halılarınızda deformasyonlar ve renk solmaları gibi istenmeyen durumlar yaşanabilir.

Antika halılar için, ıslak bırakmak son derece sakıncalıdır. Bu nedenle, antika halıların temizliğinde vakumlama yöntemi kullanılmaktadır. Bu tür halıların, renklerinin solması, zamana bağlı olarak yıpranması söz konusudur. Nemli bırakıldıkları takdirde, halı dokusunda kaybolmalar, renklerinin solması söz konusu olacaktır. Bu konuda Beşiktaş Halı Yıkama firmamız, titiz hizmet sunacaktır.

Beşiktaş Hizmet Bölgelerimiz

ABBASAĞA MAHALLESİ

AKAT MAHALLESİ

ARNAVUTKÖY MAHALLESİ

BALMUMCU MAHALLESİ

BEBEK MAHALLESİ

NİSBETİYE MAHALLESİ

ORTAKÖY MAHALLESİ

SİNANPAŞA MAHALLESİ

TÜRKALİ MAHALLESİ

ULUS MAHALLESİ

VİŞNEZADE MAHALLESİ

YILDIZ MAHALLESİ

CİHANNÜMA MAHALLESİ

DİKİLİTAŞ MAHALLESİ

ETİLER MAHALLESİ

GAYRETTEPE MAHALLESİ

KONAKLAR MAHALLESİ

KURUÇEŞME MAHALLESİ

KÜLTÜR MAHALLESİ

LEVAZIM MAHALLESİ

LEVENT MAHALLESİ

MECİDİYE MAHALLESİ

MURADİYE MAHALLESİ

gibi Beşiktaş ilçesine ait tüm mahalle ve sokaklara Halı Yıkama, Yorgan Yıkama, Koltuk Yıkama gibi hizmetleri profesyonel ve uygun fiyatlı olarak sunmaktayız.

Beşiktaş Halı Yıkama Fiyatları

Firma olarak Beşiktaş merkezli olduğumuzdan dolayı özellikle Beşiktaş ilçesine ve buraya bağlı tüm mahallelere uygun halı yıkama fiyatları sunmaktayız. Halı yıkama fiyatları, metrekareye, adete ve halı türüne göre değişmekte olduğu için bizi arayarak detaylı bilgi almanız, fiyat bilgisi edinmeniz açısından çok daha sağlıklı olacaktır.

Beşiktaş Halı, Koltuk & Battaniye Yıkama

Beşiktaş halı yıkama fabrikası olarak, koltuk ve battaniye temizliğinde de titiz ve profesyonel çözümlerimiz bulunmaktadır. Battaniye, yorgan, koltuk ve yatakların belli dönemlerde temizlenmesi gerekir. Bunun en önemli nedeni de ev akarlarıdır. Battaniye ve yorganlarda evde yapılacak temizlik, istenen sonuçları veremeyecektir. Bunun için, Beşiktaş merkezli halı yıkama firmamızın hizmetlerinden yararlanmanız önerilir.

Battaniye ve yorganlar için, büyük ebat ve özelliklerde makinelerimiz bulunmaktadır. Bu makinelerin iç haznesi oldukça geniştir. Özel olarak  yorgan, battaniye ve hatta yastık yıkamak tasarlanmıştır. Yorgan ve battaniyeler, en uygun temizleyiciler ile derinlemesine temizlenmektedir.  Yıkama sonrası tüm mikroplarından arındırılmış ve hijyenik olarak sizlere teslim edilir.  

Yıkama hizmetlerimizde önem verdiğimiz konuların başında, insan sağlığı gelir. İnsan sağlığına zarar vermeyen, anti-bakteriyel ve organik çevre dostu temizlik ürünleri kullanılır.

Temizleme işlemi sonrasında halıların, evlerde kullanımı esnasında, çocuk ve ev hayvanları düşünülür. Canlılara zarar vermeyen, kimyasalı az ürünler kullanılır. Halı, kilim, koltuk, yorgan ve battaniye temizliği için firmamızdan hizmet almak için bizlere telefon ile ulaşmanız yeterlidir.