Beyoğlu Halı Yıkama  

Beyoğlu Halı YıkamaBeyoğlu halı yıkama firmamızın temel ilkeleri müşterilerimizin halıların kendi halılarımız gibi görüp özen ve itina ile yıkayıp temizledikten sonra adresinize teslim ediyoruz. Firmamız halılarınız yapısı ve özelliklerine uygun makine ve deterjanlar ile yıkayıp temizliyor. İleri teknolojiye sahip tam otomatik halı yıkama makinelerimizin yer aldığı yıkama parkurlarımızda halılarınızı derinlemesine temizleniyor. Makinelerimizi her biri yürüyen konveyör bant sistemi ile çalışıyor ve halı yıkama sırasında bant üzerinde ilerleyip; ısıtma, köpürtme, fırçalama, durulama, vakumlama, kuruma ve rulo ve sarma gibi farklı işlemlerden sırayla geçerek temizleniyor.

Daha sonra halılarınız özel kurutma odalarımızda kurutulup fırçalandıktan sonra kaliteli ambalaj malzemeleri ile ambalajlanıp sizlere teslim ediliyor.

En İyi Halı Yıkama Firması

Beyoğlu Halı yıkama firmaları arasında seçim yaparken firmanın sektördeki varlığı, bilinirliği ve referansları çok önemlidir. Çünkü piyasa da o kadar çok halı yıkama firmaları var ki hangisinin kaliteli hizmetler sunduğunu ilk bakışta anlamanız zordur. Bunun için yıkama firması seçmeden önce geniş çaplı araştırma yapmanızda fayda vardır.

Halı yıkama alanında kurumsal kimliğe sahip olmuş firmaları seçmeniz, firma seçimlerinizin en önemli ve baş kriteri olmaktadır. Faydalı olmaktan daha çok zararlı olan halınıza zarar veren kaliteden uzak tabiri caizse merdiven altı hizmetler sunan yıkamacılar ile kimse uğraşmak istemez. Beyoğlu halı yıkama fabrikası olarak sektörümüzde en iyi prestijli firmalar arasında yer alıyoruz.

Beyoğlu ilçesinde bulunan onlarca halı yıkama firmasına rağmen; Genç Halı Yıkama olarak sizlere en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Hizmetimiz sadece Beyoğlu Merkez’e değil, ilçeye bağlı tüm mahallelere vardır. Bu nedenle Beyoğlu’nda her nerede oturuyorsanız oturun, bizleri arayarak detaylı bilgi almanızı öneririz.

Derinlemesine Halı Yıkama Nedir?

Derinlemesine halı yıkama halıların ilmeklerinin arasına birikmiş kir toz, mikrop ve bakterilerin tamamen yok olmasıdır. Maalesef derinlemesine halı temizliği ev ortamında fırçalama, silme ve süpürme yöntemleri ile mümkün olmamakla birlikte temizlik sırasında kullanılan kimyasal içerikli temizlik deterjanlarını kullanımı nedeni ile halıların zamanla yapısının ve özelliğinin kaybolmasına neden oluyor. Oysaki halı yıkama işlemi halı yıkama fabrikalarında ileri teknolojiye sahip yıkama ve durulama makineleri ile yıkanıp temizlenirse, ilmeklerin arasında kirli atık ve mikroplar tamamen yok oluyor ve halılarınıza ilk günkü parlaklığını geri veriyor. Her ne kadar çok uğraşsanız en iyi deterjanları kullansanız bile elinizde yıkayarak arzu ettiğini derinlemesine temizliğe kavuşamazsınız. Bu nedenle kirlenen halılarınıza el değmeden Beyoğlu halı yıkama ve kurulama fabrikamızın profesyonel işçilerine teslim ederek derinlemesine temizletebilirsiniz