Halı Yıkama

Beşiktaş Halı YıkamaGenç Halı Yıkama Fabrikası olarak, tüm tür ve modeldeki halılarınızı özenle yıkıyor, temizliyor ve kurutarak sizlere teslim ediyoruz.

Halı yıkama hizmetimizde öncelikle halılarınız adresinizden ücretsiz olarak alınmaktadır. 

Sonrasında adınıza veya telefon numaranıza dayalı olarak etiketleme yapılır ve bu sayede halılarınızın kaybolması, çalınması veya karışması gibi durumların önüne geçilir. Halılarınızın bu aşamada güvenliği sağlanmaktadır.

Yıkanacak olan halılarınız toz ve tüy alma ünitelerinden geçirilerek, ön temizliği yapılır. 

Yukarıdaki aşamadan sonra halılarınız türüne göre (ör: makine halısı, shagy halı vb.) özel organik şampuanlar ile şampuanlanarak lekelerin yumuşaması ve kolay çıkması sağlanır.

Organik ve antibakteriyel özellikli şampuanlama işleminin ardından halılarınız tam otomatik yıkama ünitelerinden geçirilerek, tüm kir, leke ve bakterilerden arınır. 

Makineden çıkarılan halılarınız üzerinde şampuan kalıntısı kalmaması için durulama ünitelerine alınır.

Sonrasında sıkma ünitelerinde halı yüzeyinde bulunan tüm fazla sudan arındırılır ve %20-30 civarında bir nem kalır.

Sıkma ünitelerinden çıkarılan halılarınız, tozdan arındırılmış, tamamen kapalı ve hijyenik kurutma odalarına alınır. Halılarınızın bu aşamada nem alıcı cihazlar ile kuruması sağlanır.

Kuruyan tüm halılar, leke ve kir kontrolünden geçirilir. Lekesi veya kiri çıkmayan halılar tüm aşamalardan tekrar geçirilir. 

Leke ve kirlerinden arındırılmış olup, kalite kontrolünden başarıyla geçen halılar, özel halı ambalajları ile paketlenerek, üzerine isminizin ve diğer iletişim bilgilerinizin yer aldığı etiketler yapıştırılır.

Temizlik ve yıkama işlemi bitirilen halılar, adresinize kadar getirilerek sizlere teslim edilir.

Tüm bu aşamalar sırasıyla yapılmakta olup, profesyonel ekibimizce kontrol edilmektedir.


Halı Yıkama Türleri

Makine halısı yıkama

Ladik halı

Hint kilimi

Bünyan halı

Shaggy halı

Step halı

Makine yünü halı

El dokuma halıları

Milas halı

Yörük halı

Nepal halı

İran halı

İpek halı

Akrilik halı

Çin halı

Isparta halısı

Yerinde Halıfleks yıkama

Halı Yıkama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Beşiktaş 

Şişli 

Beyoğlu 

Okmeydanı

Eyüp

Kağıthane 

Sultangazi

Kemerburgaz

Göktürk

Levent 

Sarıyer 

Diğer tüm ilçeler için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Yukarıdaki listede belirtilen tüm ilçelere ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur.

Ücretsiz servis ile halılarınız adresinizden alınarak, adresinize teslim edilir. Halı yıkama ücreti dışında ekstra bir servis ücreti, getir-götür ücreti gibi ücretler ödemezsiniz.

Halılarınız için sağladığımız güvenli koşullar ile en profesyonel şekilde yıkama işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Uzman çalışma kadromuz ile halılarınız sizden aldıktan sonra en yeni model yıkama ekipmanlarımız ile halılarınızın tertemiz yıkanmasını sağlayarak en ferah ortamlarda kurutma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlarımız ile sunduğumuz avantajlı halı yıkama kampanyalarımız sayesinde her daim güven kazanarak sizlere verdiğimiz hizmetlerimize devam ediyoruz.

Evinizde veya ofisinizde bulunan her türlü halı yıkama ve temizleme işlemleri itina ile yapılır. Ustum özellik gösteren temizleme ürünlerimiz ile halılarınız hem kirden arınırken hem de mis gibi kokar bir halde sizlere teslim edilir. Yıkatmayı düşündüğünüz halılarınız hangi ebatta olursa olsun bizlere teslim ederek yepyeni görünüme sahip halılarınıza kavuşabilirsiniz.

Ücretsiz Servis Hizmeti

Her model ve çeşit halılarınız adresinizden alınarak yıkanır ve zamanında sizlere teslim edilir. Ne kadar haliniz olursa olsun adresinize gelen halı yıkama personellerimiz halılarınızı sizden teslim alarak araçlarına yükler ve fabrikamıza getirir. Yıkama işlemleri tamamlanan halılarınız tekrar sevk araçlarımıza yüklenerek güvenli bir şekilde adresinize teslim edilir. Sizlere sağlanan bu taşıma işlemleri tamamen firmamıza aittir ve size bu hizmet için herhangi bir ücret talebinde bulunulmaz.

Halılarınız Zamanında Adrese Teslim

Profesyonel bir ekip tarafından yıkanan halılarınız sizden alındıktan sonra sizlere geri teslim edilene kadar bizlere emanettir. Her türlü garanti hizmetini sağlayan firmamız halılarınızı tekrar sizlere teslim edene kadar her türlü özeni göstererek çalışır. Halılarınız adresinizden alınırken sizlere bir teslim fişi bırakılır. Teslim işlemi bu fiş ile gerçekleşir. Bu fiş üzerine yazacağınız telefon numaranız üzerinden halılarınız teslim edilmeden önce sizlere yazılarak teslim günü hakkında onay alınır. Siz hangi gün müsaitseniz sizin için uygun olan bir tarihte halılarınız size teslim edilmek üzere taşıma araçlarımıza yüklenir.

Teslim için hazırlanan halılarınız yıkama ve kurutma işlemlerinin ardından en güzel kokular ile parfumlenerek özenle sarılır. Bu sayede güzel kokması sağlanan halılarınız dikkatlice paketlenerek taşıma işlemi için hazırlanır. Bu şekilde oluşacak her türlü kirlenme problemine karşı önlem alınmaktadır. Kaliteli ve güvenli hizmetlerimiz çerçevesinde halılarınız al8nan adrese tekrar teslim edilir.