Kağıthane Halı Yıkama

Kâğıthane Halı Yıkama fabrikası olarak sizlere tüm halı çeşitlerinde yıkama hizmeti sunmaktayız. Makine halısı, ipek halısı, yün halı ve her türlü halılarınızın temizliğini ileri teknolojiye sahip özel makineler ile yapmaktayız. Halılarınızı yıkayıp kuruladıktan sonra kapınıza getirerek siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Özel yıkama tesislerimize gelen halılarınız rengine ve yapısına zarar vermeyen özel bitkisel özlü doğal halı şampuanlarımızı ile yıkanıp temizleniyor. Sonrasında ise kapalı kurutma odalarımızda kurutularak hijyenik ve sağlıklı bir kuruma gerçekleştiriyoruz.

Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren en kısa zamanda adresinize gelerek halılarınızı teslim almaktayız. Teslim aldığımız halıları adınıza ve telefon numaranıza göre etiketleyerek çalınma ve kaybolma gibi durumların önüne geçiyoruz.

Profesyonel Halı Temizliğiniz Önemi Nedir?

Kağıthane Halı YıkamaBildiğimiz üzere halılar evimiz ya da iş yerlerimizi en önemli eşyalarından biridir ve sürekli ayak altında olduklarından dolayı da en çok kirlenen eşyalar arasında yer alır. Yaşadığımız alanın temizliği ve mekanınıza kötü bir görüntü oluşturmaması ve koku yapmaması için halılarınız belirli aralıkları yıkama işleminden geçmesi gerekir.

Her ne kadar ev hanımları kendi yöntemleri ile evlerinde halı temizleme işlemi yapsalar da bu çok sağlıklı bir temizlik değildir.

Çünkü elle yapılan yıkama işlemlerinde kirler derinlemesine değil, yüzeysel olduklarından dolayı halılarda oluşan kir ve tozlar ilmeklerin arasına girerek zamanla bakteri ve koku oluşumuna neden olur.

Bu nedenle halılarınız ileri teknolojiye sahip vakumlu yıkama makineleri ile yıkatıp, derinlemesine temizletmelisiniz.

Kâğıthane halı yıkama firması olarak profesyonel halı temizli hizmetlerimiz ile sizlere ışıltılı bir yaşam alanı oluşturuyoruz.

Halı yıkama hizmetimiz dışında siz değerli müşterilerimize “Koltuk Yıkama“, “Perde Yıkama” ve “Yorgan Yıkama” gibi hizmetleri de profesyonel ve uygun fiyatlı olarak sunmaktayız.

Halı Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Kâğıthane halı yıkama ekiplerimizi halılarınız adresinizde alarak modern halı yıkama tesislerimize getiriyorlar. Özel tasarımlı endüstriyel yıkama makinelerine alınan halılarımız üzerine bitkisel özlü doğal halı şampuanları dökülerek yıkanmaya başlıyor.

Köpürtme işlemini ardından kirlerinden temizlenen halılarınızı kirli sudan arındırmak için vakumlu sıkma makinelerimizle sıkıyor ve yüksek güce sahip kurutma ve nem alma cihazları ile dizayn edilmiş özel kapalı kurutma odalarımızda kurutup ambalajlayarak en kısa zaman diliminde adresinize teslim edip, kullanımınıza sunuyoruz.

Kurumsal Kağıthane halı yıkama firmamızda temizlenen halılarınızı ilk günkü parlaklığına kavuşturan güler yüzlü yıkama ekiplerimiz sizleri de büyük bir dertten kurtarıyorlar.