Levent Halı Yıkama

Levent Halı YıkamaEğer Levent’te ikamet ediyor ve profesyonel halı yıkama firması arıyorsanız Levent halı yıkama kurumsal firmamızla görüşme yapmadan başka firmalardan teklif istemeyin.

Çünkü firmamız uzun yıllardır halı yıkama sektöründe profesyonel çalışmalara imza atmış halı yıkama, koltuk yıkama, kanepe yıkama gibi farklı ürünlerinize yıkama ve temizleme hizmeti sunan firmalardan birisidir. Firmamız aynı zamanda yıkanacak halılarınız için ücretsiz servis imkânı sunar. Kısacası halı yıkama ücreti dışında farklı bir ücret ödemezsiniz!

Kağıthane Genç Halı Yıkama  fabrikası olarak sizlere;

Levent Halı Yıkama dışında, Beşiktaş Halı Yıkama, Kağıthane Halı Yıkama ve Beyoğlu Halı Yıkama gibi bölgelerde de hizmetler vermekteyiz.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti Hangi Aşamalardan Geçer? 

Levent halı yıkama tesislerimize gelen halılarınız ilk önce tozlarından arındırılır. Bunun için toz alma makinesi kullanıyoruz. Toz alma makinesinden geçen halılarınızın arasındaki toz, kıl, kum vb. pislik ve atıklar yok oluyor. Eğer halılarınız yıkama öncesinde toz alma makinesinde geçmeden yıkanırsa su ile temiz eden tozların sertleşip iyice katılaşır ve yıkama sırasında halıdan temizlenmesi zor bir hale gelir.

Toz alma işleminden sonra halılarınız full otomatik bant sistemli yıkama makinelerine konularak %100 bitkisel içerikli doğal ve anti-bakteriyel halı şampuanları ile yıkanır. Daha sonra halınızın türüne uygun sıkma makineleri ile sularından arındırılan halılar kapalı kurutma odalarına alınarak kuruması sağlanır.

Kuruyan halılarınızın tekrar bir kontrolü yapıldıktan sonra son aşama olan paketleme aşamasından da geçirilerek adresinize teslim etmek için ücretsiz servis ekiplerimize teslim edilir.

Halı Yıkama Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Levent halı yıkama firması olarak her ne kadar profesyonel bir yıkamacı olsak da yıkama işlemleri sırasında kaliteli yıkama hizmeti sunmak için dikkat etmemiz gereken birtakım unsurlar bulunmaktadır.

Bunlardan ilk olarak halınızın yapısı ve özelliğidir. Halınızın türüne uygun yıkama yapmak kalite açısından çok önemlidir. Bu açıdan halılarınızın hassasiyeti bilmek de çok önemli bir konu olmaktadır. Makine halısı, yün halı, antika halı gibi bir çok halı çeşidi bulunmaktadır. Bu halı türlerinin hepsi farklı yıkama şekillerine ve özel yıkama şampuanları kullanılarak yıkanmalıdır.

Bunun dışında halı yıkarken kullanacağımız temizlik malzemelerinin beyazlatıcı özelliği olmaması da halı yıkama da dikkat ettiğimiz unsurlar arasında yer alıyor. Ayrıca halının yıkandıktan sonra hoş ve etkileyici kokması için kalıcı kokuya sahip koku maddeleri kullanmaya özen gösteriyoruz. El dokuma halısı gibi hassas yapısı olan halılarınız yıkama makinelerinde yıkanmaları söz konusu değillerdir. Bu tarz halılarınızın temizliğini de elle yıkama gibi özel yıkama teknikleri ile yapıyoruz.