Mecidiyeköy Halı Yıkama

İstanbul’da halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamız tüm halılarınızı profesyonel işlemler sağlayarak yıkar ve sizlere teslim eder. Mecidiyeköy halı yıkama firmamız sizlere tüm detaylı konularda destek sağlıyor.

Halı yıkama işlemleri oldukça önemli bir yere sahip. Evimizde en önemli eşya olan halı ürünleri deformasyonlara sebep olmadan yıkanması gerekir. Bu yüzden halı işlemleri ehli kişiler tarafından yapılması gerekiyor. Teknolojiyle uyumlu bir şekilde çalışan şirketimiz teknolojinin son çıkan makinelerini kullanması gerekiyor.

Çevre Dostu Halı Şampuanları

mecidiyeköy halı yıkamaAntibakteriyel ve organik şampuanlar kullanarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını sizden daha çok düşünen bir firma olarak hizmet veriyoruz. Geçmişten günümüze yıllardır hizmet veren firmamız halı yıkama konusunda uzman ekipler ile çalışma sağlar.

Müşteri memnuniyeti prensibini ön planda tutan şirketimiz sizlere kaliteli hizmet vererek tüm işlemleri detaylı şekilde yapar. Öncelikle halıların türüne göre ayrılması ve halının türüne uygun şampuanlar kullanılarak evlerinize mis gibi tertemiz bir halı sunar.

Yıkadığımız Halı Türleri

Her tür halıyı yıkayan şirketimiz Mecidiyeköy halı yıkama hem ev, işyeri, kreş, restaurantlar başta olmak üzere tüm mekânlarınıza değer katacak bir görüntü elde etmek için halılarınızı üstün başarı performansı göstererek yıkar. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan şirketimiz sizlere donanımlı bir hizmet sunarak işe başlar.

Halı yıkama, yorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi ihtiyaçlarınız için sizlere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Yıkadığımız halı türleri başlıca;

Yün Halı Yıkama İşlemi; Yün halı türleri büyük özen ve titizlik isteyen bir halıdır. Firmamıza güvenli ve sorunsuz şekilde halılarınızı teslim edebilirsiniz.

El Dokuma Halı Yıkama İşlemi; El dokuma halılar diğer halılara göre çok uzun ömürlü olmasından dolayı oldukça özen isteyen bir halı türü. Yüksek rakamlara alınan el dokuma halılarınız tüm detayları özenle profesyonel şekilde yıkanır ve teslim edilir.

Makine Halı Yıkama İşlemi; Evlerin en çok tercih edilen ürünleri olan makine halıları son teknolojiye uyarlanmış modern tasarım makineleri ile yıkanıyor.

Shagy Halı Yıkama İşlemi; Shaggy halılar içlerinde birçok farklı pisliği barındıran türde olması bakımından yıkanırken çok özenli ve dikkat edilmesi gereken halı türü. İşi profesyonel ellere bırakarak halılarınızı yıkatabilirsiniz

Akrilik Halı Yıkama İşlemi

Bambu Çin Ve İpek Halı Yıkama İşlemi

Firmamız Mecidiyeköy halı yıkama siz değerli müşterilerimize avantajlı fırsatlar eşliğinde detaylı hizmet sunarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitede halılarınızı yıkar.