Yorgan & Battaniye Yıkama

Yorgan ve Battaniye YıkamaGenç Halı Yıkama Fabrikası olarak, tüm boyut ve türdeki yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel yıkama makinelerimizle yıkıyoruz.

Yorgan & Battaniye yıkama hizmetimizde öncelikle yorganlarınız veya battaniyeleriniz adresinizden ücretsiz olarak alınmaktadır. 

Sonrasında adınıza veya telefon numaranıza dayalı olarak etiketleme yapılır ve bu sayede yorgan ve battaniyelerin kaybolması, çalınması veya karışması gibi durumların önüne geçilir. Eşyalarınızın bu aşamada güvenliği sağlanmaktadır.

Yıkanacak olan eşyalarınız toz ve tüy alma ünitelerinden geçirilerek, ön temizliği yapılır. 

Yukarıdaki aşamadan sonra ürünlerinize özel organik şampuanlar ile şampuanlanarak lekelerin yumuşaması ve kolay çıkması sağlanır.

Organik ve anti-bakteriyel özellikli şampuanlama işleminin ardından yorgan veya battaniyeleriniz büyük çamaşır yıkama makinelerinde yıkanarak, tüm kir, leke ve bakterilerden arınır.

Makineden çıkarılan yorgan ve battaniyeleriniz üzerinde şampuan kalıntısı kalmaması için durulama ünitelerine alınır.

Kuruyan tüm yorgan veya battaniyeler, leke ve kir kontrolünden geçirilir. Lekesi veya kiri çıkmayan halılar tüm aşamalardan tekrar geçirilir. 

Leke ve kirlerinden arındırılmış olup, kalite kontrolünden başarıyla geçen ürünler, özel ambalajlar ile paketlenerek, üzerine isminizin ve diğer iletişim bilgilerinizin yer aldığı etiketler yapıştırılır.

Temizlik ve yıkama işlemi bitirilen eşyalarınız, adresinize kadar getirilerek sizlere teslim edilir.

Tüm bu aşamalar sırasıyla yapılmakta olup, profesyonel ekibimizce kontrol edilmektedir.