Genç Halı Yıkama Fabrikası

2009 yılından itibaren halı yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama gibi hizmetler veren “Genç Halı Yıkama Fabrikası” uzun yılların deneyimi ve birikimi ile Kağıthane, Beşiktaş, Şişli ve Okmeydanı gibi ilçelerde adından kalitesi ile bahsettiren, yenilikçi bir halı yıkama firmasıdır.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren ve tüm müşterilerine aynı saygı ve özeni gösteren ekibimiz; Alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Yıkama, kurutma, müşteri hizmetleri ve servis elemanlarımızın tümü sizlerin memnuniyetini karşılamak amacıyla tüm aşamalarda özenle ve titizlikle çalışmaktadır.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışımızın bir sonucu olarak uzun yıllardır halı yıkama sektöründe bulunmaktayız. Tüm müşterilerimiz sürekli bizleri tercih etmekte ve etrafındaki insanlara da firmamızı önermektedir.

Bugüne dek bizi tercih eden ve öneren tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. 

Sizlerde Genç Halı Yıkama Fabrikası’nın müşterisi olarak, ayrıcalıklı halı yıkama veya diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen ilk önce bize bildirin, sizlerin memnuniyetini sağlamak amacıyla elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.