Koltuk Yıkama

Genç Koltuk YıkamaGenç Halı Yıkama Fabrikası olarak, özel koltuk ve döşeme yıkama makinelerimiz ile adresinize kadar gelerek, eşyalarınızı yerinde yıkıyoruz. Koltuk yıkama, yatak yıkama, berjer yıkama ve sandalye yıkama hizmetleri için bizi arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Koltuk temizliği hizmetimizde randevulu çalışmaktayız. Lütfen bizi arayarak randevu tarihi alınız.

Randevu tarihinizde adresinize uzman koltuk temizlik ekibimiz gelmektedir. Sizlerden herhangi bir malzeme istemiyoruz, makinelerimiz ve detaylı yıkama şampuanlarımızla gelerek, yıkama işlemini yapıyoruz.

Yıkanan koltuk, yatak veya diğer ürünlerinizin kurumasını sağlamak amacıyla yüksek vakum gücüne sahip makinelerle vakumlama işlemi yapıyoruz. Vakumlanan tüm ürünleriniz oda sıcaklığında yazın 3-5 saat içerisinde, kışın ise 4-6 saatte kurur.

Yıkanan tüm ürünleriniz derinlemesine (süngerlerin içine kadar) temizlenir ve %100 hijyenik olur.


Koltuk yıkama hizmeti oldukça profesyonel olarak gerçekleştirilmesi gereken bir hizmettir. Koltuk temizleme işi halı yıkama işinden oldukça farklıdır hem koltuk için kullanılan temizlik ürünleri farklılık gösterir hem de koltuk yıkama işi bambaşka teknikler gerektirir. Bu bedele koltuk yıkarlar mutlaka güvenilir ve sektörde yer edinmiş firmaları tercih etmeniz gerekir.

Koltuk yıkama işi çok emek ve özen gerektirir. Koltuk eğer acele bir şekilde yıkanırsa koltukta sabun veya deterjan lekesi kalır. Bu nedenle koltuk çok dikkatle yıkanmalı ve iyice durulanmalıdır. Koltuk yıkama esnasında zaman kaybedilirse savunmama işlemi koltuğun iç mekanizmasına sızar ve yaylarda paslanma sorununa neden olur. Koltuk yıkayacak ekiplerin zaman kaybetmeden profesyonel bir şekilde sabunu hemen dâhiliye etmesi gerekir. Koltuklarınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü profesyonel hizmeti bizlerden sağlayabilirsiniz.

Garantili Koltuk Temizleme Hizmeti

Koltuk temizleme hizmeti için içiniz rahat olabilecek şekilde bizler ile çalışabilirsiniz. Bizden alacağınız yıkama hizmetiniz ile sizler de güven duyabileceğiniz ve memnun kalacağınız kaliteli bir hizmete dâhil olabilirsiniz. Koltuklarınız özel yıkama aparatları ile yıkanır ve yıkama işlemleri için özel deterjanlar kullanılır. Renk soldurmayan ve kalitesini yıpratmayan özel içerikli deterjanlar ile halılarınız çok kısa bir sürede yıkanarak durulanır ve kurumaya bırakılır. Bu işlem yapılırken kesinlikle evinizin zemini bu işlemden zarar görmez. Oldukça temiz bir çalışma ile işlemler uygulanır ve size ekstra bir temizlik işi çıkarılmaz. Duyarlı ekip arkadaşlarımız koltuklarınızdaki en inatçı lekeleri bile çıkarana kadar yıkama işlemine devam ederek size memnun olacağınız bir hizmet sunar.

Koltuk temizliği hizmetimiz dışında sizlere halı yıkama ve yorgan yıkama gibi hizmetlerde vermekteyiz.

Tertemiz & Hijyenik Koltuklar

Profesyonel ekibimizin gerçekleştirdiği, yerinde koltuk temizleme hizmetimiz ile koltuklarını ilk gün ki gibi yeni bir görünüme kavuşur. Her bir bölgesi özenle yıkanır ve süt değmeyen hiç bir yer bırakılmaz. Yıkama sonrası durulama işlemi özenle yapılır ve deterjan kalıntısı bırakılmaz. Gerekli her tür yıkama gere ine sahip ekip arkadaşlarımız en kaliteli ve güvenilir hizmetleri size sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Koltuklarının güvenle bize teslim ederek güvenli bir yıkama hizmeti alabilirsiniz.